Společnost T-Mobile vyhlašuje již pátý ročník soutěže pro začínající podnikatele Rozjezdy roku. Soutěží už prošlo za její fungování více než 1 400 podnikatelů, od kaváren po síť přepravy pacientů nebo webové služby. Cílem akce je podpořit nejen projekty s šancí na úspěch, ale i ty, které prospějí svému okolí, doplní službu, která v místě chybí nebo dá práci lidem v oblasti. 

Soutěž pomáhá uchazečům řešit základní otázky, jak začít podnikat, kde hledat příležitosti a partnery, čeho se v začátcích podnikání vyvarovat či jak se zorientovat ve složité problematice financí, marketingu nebo obchodních taktik. Svými radami účastníkům přispějí odborníci z praxe, investoři a podnikatelé, zároveň i samotní výherci předchozích ročníků soutěže.

"Chceme i nadále podporovat odvážné lidi s dobrým nápadem, kteří jsou schopni nejen vytvořit něco dlouhodobě udržitelného, ale svým byznysem mohou prospět svému okolí, například tím, že vytvoří další pracovní příležitosti v regionu," popisuje Martina Kemrová, senior manažerka firemní komunikace v T-Mobile.

Zbývá vám ještě 40 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se