Vlastníkem nové administrativní budovy S9 Florenc se stala tuzemská investiční skupina Unicapital. Ta hodlá do této budovy, jež se nachází u stanice metra Florenc v centru Prahy, během půl roku přemístit své zaměstnance. Hospodářským novinám to potvrdil Ivo Měšťánek, z CHM Communications, která Unicapital mediálně zastupuje.
"S9 Florenc je – i s ohledem na to, že půjde o novou centrálu skupiny Unicapital – dlouhodobou strategickou investicí, kterou plánujeme držet," uvedl Měšťánek. Firma podle něj financovala nákup nemovitosti za "nižší stovky milionů korun" z vlastních zdrojů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











