Vlastníkem nové administrativní budovy S9 Florenc se stala tuzemská investiční skupina Unicapital. Ta hodlá do této budovy, jež se nachází u stanice metra Florenc v centru Prahy, během půl roku přemístit své zaměstnance. Hospodářským novinám to potvrdil Ivo Měšťánek, z CHM Communications, která Unicapital mediálně zastupuje.

"S9 Florenc je – i s ohledem na to, že půjde o novou centrálu skupiny Unicapital – dlouhodobou strategickou investicí, kterou plánujeme držet," uvedl Měšťánek. Firma podle něj financovala nákup nemovitosti za "nižší stovky milionů korun" z vlastních zdrojů. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se