Na českém trhu soukromých vysokých škol včera došlo k velké změně. První dvě školy totiž oznámily spojení. Z pražské Vysoké školy manažerské informatiky, ekonomiky a podnikání (VŠMIEP) a ostravské Vysoké školy podnikání (VŠP) vznikne nová Vysoká škola podnikání a práva. "Je to trend. Myslím, že na trhu je místo pro deset, maximálně 15 soukromých škol," říká v rozhovoru pro HN ředitel, kvestor a spolumajitel VŠMIEP Radek Řechka.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se