Na českém trhu soukromých vysokých škol včera došlo k velké změně. První dvě školy totiž oznámily spojení. Z pražské Vysoké školy manažerské informatiky, ekonomiky a podnikání (VŠMIEP) a ostravské Vysoké školy podnikání (VŠP) vznikne nová Vysoká škola podnikání a práva. "Je to trend. Myslím, že na trhu je místo pro deset, maximálně 15 soukromých škol," říká v rozhovoru pro HN ředitel, kvestor a spolumajitel VŠMIEP Radek Řechka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










