Anna Marešová před čtyřmi lety vyhrála s řadou sexuálních pomůcek Národní cenu za studentský design. Navrhla Venušiny kuličky, které posilují svaly v oblasti pánve. Dnes přichází s unikátním vibrátorem z řady Whoop.de.doo, na který se snaží vybrat finance pomocí tzv. crowdfundingu.

Mladá designérka výrobu vibrátoru financuje z osobních úspor a studentské půjčky. Na stránce Indiegogo k tomu rozjela kampaň, ve které mohou lidé přispět na vývoj a výrobu "nástroje lásky". Cílem kampaně je vybrat 100 tisíc dolarů (skoro 2,5 milionu korun).

Podle výše částky čeká na přispěvatele nejen vibrátor, ale i další "výhody". Například za 300 dolarů můžete mít vibrátor s osobním vzkazem či vlastním jménem. Necelých šest tisíc dolarů stojí třídenní akce s týmem, který pomůcku vyvíjí.

Tři motorky umístěné po celé délce vibrátoru prý zajišťují intenzivní prožitek a poskytují přirozenou flexibilitu. Vibrátor lze kompletně nabíjet pomocí USB kabelu a je obalen silikonem lékařské kvality. Nastavit se dají tři módy intenzity.

Whoop.de.doo

Elegantní a anatomický tvar 
Hladký design, diskrétní balení 
100procentní vodotěsnost 
Tři vibrační motorky 
Magnetická USB nabíječka 
Lékařský silikon testovaný v Českém národním institutu v Praze

"Mým zájmem je vytvořit design, který by spojil sofistikovanost s jednoduchostí v lehké a elegantní podobě. Zároveň mi šlo o to, přijít s vysoce kvalitním výrobkem, který vyznačí území mezi erotikou a medicínou tak, že lidé začnou o sexualitě mluvit," říká designérka vibrátoru Marešová.

Filozofií řady Whoop.de.doo není jen zprostředkování příjemného pocitu. Sexuální pomůcky mají podle autorky ženám pomoci lépe se obeznámit se svojí sexualitou.

"Jedna slečna redaktorka to přirovnala k designu od Applu. To mě potěšilo, přesně takto uživatelsky příjemné bych to chtěla," řekla před lety Marešová ke svým návrhům v rozhovoru pro Respekt.