Akcie společnosti O2, ze které její majoritní vlastník vyčlenil část byznysu, vzrostla na nejvyšší úroveň od rozdělení firmy před sedmi týdny. Podle analytiků stojí za zájmem investorů vyhlídka, že se firma bude dál obchodovat na burze a bude vyplácet dividendy.

Akcie ve čtvrtek zavřely o 8,16 procenta výše, na úrovni 112,50 korun. 

HNBYZNYS NA TWITTERU

Byznysovou rubriku Hospodářských novin  najdete také na Twitteru.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se