Akcie společnosti O2, ze které její majoritní vlastník vyčlenil část byznysu, vzrostla na nejvyšší úroveň od rozdělení firmy před sedmi týdny. Podle analytiků stojí za zájmem investorů vyhlídka, že se firma bude dál obchodovat na burze a bude vyplácet dividendy.
Akcie ve čtvrtek zavřely o 8,16 procenta výše, na úrovni 112,50 korun.
Byznysovou rubriku Hospodářských novin najdete také na Twitteru.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












