Čeští skláři a výrobci keramiky loni utržili přes 45 miliard korun. Dle údajů z výroční zprávy Asociace sklářského a keramického průmyslu, se tak podařilo celkem 141 společnostem zvýšit tržby oproti předchozímu roku o více než osm procent.
"Firmy si oproti situaci před pěti lety vedou velmi dobře. Provedly restrukturalizaci a s novými vlastníky se jim daří. Je to vidět i na rostoucím počtu zaměstnanců," řekl na sjezdu Asociace sklářského a keramického průmyslu v Poděbradech Petr Mazzolini, prezident asociace a manažer zpracovatelských firem společnosti AGC Flat Glass Czech.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








