Konica Minolta otevřela v Brně své první výzkumné a vývojové centrum v Evropě. Zaměří se na vývoj produktů z oblasti automatizace dat, digitálního pracovního prostředí, 3D tiskových systémů či nositelné elektroniky.

Investice navazuje na otevření inovačního centra v březnu letošního roku. "V České republice je mnoho talentovaných inženýrů, proto jsme se rozhodli pro toto místo," uvedl Konihiro Košizuka z vedení společnosti. Obě brněnská centra by měla do tří let zaměstnávat dohromady více než stovku odborníků.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se