Konica Minolta otevřela v Brně své první výzkumné a vývojové centrum v Evropě. Zaměří se na vývoj produktů z oblasti automatizace dat, digitálního pracovního prostředí, 3D tiskových systémů či nositelné elektroniky.
Investice navazuje na otevření inovačního centra v březnu letošního roku. "V České republice je mnoho talentovaných inženýrů, proto jsme se rozhodli pro toto místo," uvedl Konihiro Košizuka z vedení společnosti. Obě brněnská centra by měla do tří let zaměstnávat dohromady více než stovku odborníků.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




