Lidé zaměstnaní ve firmách, které dodávají součástky koncernu Volkswagen, se o své zaměstnání bát nemusí. Alespoň si to myslí Vratislav Kulhánek, bývalý ředitel Škody Auty. Věří, že dopad celého skandálu Volkswagenu nebude na dodavatele tak výrazný. "Tedy pokud nedojde k velkému poklesu prodejů," dodává.
Také by neodsuzoval povinné emisní limity. Vzhledem k tomu, že technologický pokrok nemá hranic, nelze říci, že jsou limity na hranici. "Nicméně jejich výše by vždy měla odpovídat schopnosti výrobců je naplnit," odpověděl na častou otázku čtenářů Kulhánek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



