Český výrobce alarmů, společnost Jablotron, otevřel ve Španělsku své první zahraniční centrum. Hlavním úkolem centra, které sídlí ve Vigu, bude poskytnout kvalitní a efektivní servis lokálnímu trhu. Podle nové obchodní a marketingové strategie Jablotronu by v budoucnu měla firma vybudovat centra i v dalších zemích.

Jablotron, český výrobce zabezpečovacích zařízení, plánuje otevřít vlastní střední školu - čtěte ZDE

Zahraniční centra jsou zřizována v korporátním duchu, tak aby simulovala partnerům a zákazníkům návštěvu samotného sídla společnosti. Centra samotná se budou zaměřovat především na školení a nabídku kompletního řešení – nejen hardware, ale i softwarovou podporu, technické poradenství a servis. 

Centra budou působit jako přímá podpora lokálních distributorů a montážníků a zároveň budou společnosti přinášet relevantní zpětnou vazbu z místního trhu.

HNBYZNYS NA FACEBOOKU

Byznysovou rubriku Hospodářských novin najdete také na Facebooku.

První zahraniční centrum bude mít na starosti péči o španělský i portugalský trh a bude sloužit jako pilotní projekt, na jehož základě bude rozhodnuto o otevření dalších zahraničních center. Vedením centra byl pověřen António Mendes, který působil v posledních více než deseti letech jako produktový manažer v oblasti elektronických zabezpečovacích systémů.