Jihlavský Icom transport v pátek v německém Neu-Ulmu slavnostně převzal 140 nových autobusů značky Setra.
Nové vozy určené pro meziměstské trasy přinesou hned do několika českých krajů nový standard cestování. Nabídnou klimatizaci i nízkopodlažní přístup. Samotní řidiči se pak dočkají vysněné ledničky.
"Tyto věci navíc nás stály 33 milionů korun," popisuje Zdeněk Kratochvíl, šéf a spolumajitel firmy. Dodává, že se tak snažili vyjít vstříc řidičům. Na trhu jich je nedostatek a lze je lákat právě i lepšími vozy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










