Jihlavský Icom transport v pátek v německém Neu-Ulmu slavnostně převzal 140 nových autobusů značky Setra.

Nové vozy určené pro meziměstské trasy přinesou hned do několika českých krajů nový standard cestování. Nabídnou klimatizaci i nízkopodlažní přístup. Samotní řidiči se pak dočkají vysněné ledničky.

"Tyto věci navíc nás stály 33 milionů korun," popisuje Zdeněk Kratochvíl, šéf a spolumajitel firmy. Dodává, že se tak snažili vyjít vstříc řidičům. Na trhu jich je nedostatek a lze je lákat právě i lepšími vozy. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se