Češi budou mít možnost udělat nákup pro lidi, kteří potraviny opravdu potřebují. Respektive pro ty, kteří si je často nemohou sami koupit - především lidé bez domova a handicapovaní. V sobotu 21. listopadu se v Česku již potřetí koná charitativní Národní potravinová sbírka, která si během krátké doby vybudovala silnou tradici. Díky sbírce, do níž se zapojují tisíce nakupujících i dobrovolníků, se v období před Vánocemi dostanou potraviny k lidem bez prostředků.
Akci organizuje platforma Byznys pro společnost ve spolupráci s Českou federací potravinových ban, Armádou spásy a celou řadou partnerů – obchodů, firem i dalších institucí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







