Češi budou mít možnost udělat nákup pro lidi, kteří potraviny opravdu potřebují. Respektive pro ty, kteří si je často nemohou sami koupit - především lidé bez domova a handicapovaní. V sobotu 21. listopadu se v Česku již potřetí koná charitativní Národní potravinová sbírka, která si během krátké doby vybudovala silnou tradici. Díky sbírce, do níž se zapojují tisíce nakupujících i dobrovolníků, se v období před Vánocemi dostanou potraviny k lidem bez prostředků.

Akci organizuje platforma Byznys pro společnost ve spolupráci s Českou federací potravinových ban, Armádou spásy a celou řadou partnerů – obchodů, firem i dalších institucí.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se