Jen každý dvacátý manažer je v práci spokojen bez výhrad. Nejvíc frustrující je přitom pro vedoucí pracovníky zbytečná práce. Průzkum nadnárodní auditorské a poradenské sítě BDO rovněž ukázal, že pracovní tlak trápí spíše muže, zatímco nedostatečné finanční ohodnocení více ženy. Vyplynulo z něj také, že spousta českých manažerů neumí delegovat úkoly.

Manažerům nejvíce vadí nedůležité činnosti a práce, kterou musí dělat za ostatní. Ve výsledku totiž nemají dostatek času na vlastní pracovní úkoly. V průzkumu se s tímto názorem ztotožnilo 26 procent dotázaných.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se