Jen každý dvacátý manažer je v práci spokojen bez výhrad. Nejvíc frustrující je přitom pro vedoucí pracovníky zbytečná práce. Průzkum nadnárodní auditorské a poradenské sítě BDO rovněž ukázal, že pracovní tlak trápí spíše muže, zatímco nedostatečné finanční ohodnocení více ženy. Vyplynulo z něj také, že spousta českých manažerů neumí delegovat úkoly.
Manažerům nejvíce vadí nedůležité činnosti a práce, kterou musí dělat za ostatní. Ve výsledku totiž nemají dostatek času na vlastní pracovní úkoly. V průzkumu se s tímto názorem ztotožnilo 26 procent dotázaných.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











