Společnost BM Management, spravující aktiva Zdeňka a Michaely Bakalových v České republice, mění svou strukturu. Novým výkonným ředitelem a jednatelem firmy se stává David Paul. Kamil Čermák, dosavadní ředitel BM Managementu, se stane předsedou dozorčí rady BM Managementu.

David Paul bude mít na starosti restrukturalizaci BM Managementu, aby firma lépe odpovídala struktuře nového portfolia, které spravuje. Tyto kroky navazují na úspěšné prodeje společností AWT a Domus (RPG Byty).

Kamil Čermák zůstává předsedou představenstev společností Economia, LBM a Asental a je nadále zodpovědný za jejich strategický rozvoj. Dále bude zodpovídat rovněž za vnější vztahy celé skupiny BMM.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru