Jsme lepší než v Holešovicích, hlásí hokejová Sparta. Těší ji vyšší návštěvnost domácích zápasů v moderní O2 areně. Loňské stěhování z půl století staré haly v Holešovicích tak podle šéfů klubu dopadlo lépe, než se čekalo.

"Měli jsme propočty, že by nám to mohlo zvednout návštěvnost zhruba o deset procent. Povedlo se to o devatenáct," říká Robert Speychal, ředitel Sportovního holdingu Praha (SHP), který Spartu ovládá.

Průměrná návštěvnost Sparty v novém "azylu" je po odehraných 35 kolech hokejové extraligy 6633 diváků na zápas. V předchozí sezoně 2014/2015 za celou základní část - ještě v holešovické Tipsport Areně - činil průměr 6116 fanoušků.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se