Ve středu večer se rozhodne o vítězích ankety Finanční ředitel roku 2015. Prestižní cenu, kterou od roku 2005 vyhlašuje Klub finančních ředitelů, si nejúspěšnější šéfové firemních financí odnesou ze slavnostního vyhlášení v pražském hotelu Mandarin Oriental.

Letošní jedenáctý ročník kromě tradičních kategorií Finanční ředitel roku a Talent roku doplní volba finančního ředitele desetiletí.

Kandidáta na finančního ředitele roku navrhuje devítičlenná Rada Klubu finančních ředitelů a následně o umístění hlasují členové Klubu a Finanční akademie, kterou tvoří 25 generálních ředitelů největších společností v České republice, bankéřů, vybraných finančních expertů a zástupců průmyslu a médií.

O finančním řediteli desetiletí rozhoduje Finanční akademie. Volí jej z úspěšných kandidátů, kteří se v uplynulých letech umístili na prvním, druhém nebo třetím místě. Mezi oceněné šéfy financí v minulosti patřili mimo jiné Milan Bláha ze společnosti Škoda Machine Tool, Václav Řehoř z Českého Aeroholdingu, Ondřej Beránek z firmy Bohemia Sekt, Sonia Slavtcheva z Allianz pojišťovny, Michal Nebeský ze Citibank, Martin Novák z ČEZ, Marian Rašík ze společnosti Pegas Nonwovens, Patrik Choleva ze společnosti Skanska, Jiří Postolka ze Severočeských dolů či Daniel Buryš z Kofoly.