Benzina od roku 2018 plánuje změnit podobu občerstvení na čerpacích stanicích. Nyní už existuje 112 provozoven Stop Cafe. Postupně se bistra rozšíří mezi většinu stanic Benziny. Soustředí se především na kávu, které se na jedné čerpací stanici vypije tisíce šálků za měsíc, říká Filip Balcárek, který řídí gastro v Benzině.

Filip Balcárek

V Benzině od roku 2015 odpovídá za shop a gastroslužby. Má na starosti rozvoj konceptu Stop Cafe a jeho implementaci pro všechny čerpací stanice Benziny. Dříve pracoval třeba pro Goodyear, Lukoil nebo ConocoPhillips

HN: Kolik stojí předělání jedné pumpy?
Hodně. Pokud jde o koncept Shop Cafe Bistro, jde o několik milionů na jednu čerpací stanici. Zatím jsme upravili čerpací stanici v Rudné u Prahy, potom čerpací stanice v Argentinské ulici v Praze a ještě v Olomouci-Žerůvkách. Zákazníci poznají změnu na první pohled. Budou mít pro sebe větší prostor, kde si mohou sednout, najíst se nebo pracovat na počítači. U pokladní zóny je soustředěn kávový koutek, vitrína s čerstvými bagetami a hotdogy.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.