Živí je to nejhodnotnější, co si lidé pořizují. Staví byty a domy, na něž si normálně vydělávající musí půjčovat a zadlužit se, protože naspořit několik milionů se většině nepovede. Na trhu se díky hladu po nových nemovitostech i přes nedávnou krizi drží roky, přesto jejich jména takřka nikdo nezná.

Jak se vede malým developerům, kteří se pohybují mimo nejsilnější pětku? Kdo za nimi stojí a uživí vůbec pražský, potažmo český trh tolik stavitelských skupin?

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se