Novým řídícím partnerem společnosti KPMG se od října stane Radek Halíček. Ten dosud vede oddělení daňového poradenství a právních služeb. Na podzim vystřídá Jana Žůrka, který českou pobočku v roce 1990 spoluzakládal.

Halíček je expert na oblast finančních institucí, private equity a kapitálové trhy. Jeho cílem je propojovat jednotlivé služby KPMG v inovativní produkty.

"Přebírám vedení největšího poskytovatele profesionálních poradenských služeb v Česku. Dosavadní řídící partner Jan Žůrek mi firmu předává ve výborné kondici a je pro mě velkou výzvou na jeho práci navázat," uvádí Halíček v tiskové zprávě.

"Jednou z mých priorit je další rozšiřování nabídky komplexních mezioborových řešení s vysokou přidanou hodnotou pro klíčové zákazníky," dodává Halíček.

"KMPG má věkový limit pro partnery 60 let," řekl HN ke svému odchodu dvaašedesátiletý Žůrek, ten v čele pobočky strávil posledních šest let. Firmu ale neopouští a dál v ní bude působit.

Halíček pracuje pro KPMG desátým rokem a je zakladatelem a vedoucím partnerem advokátní kanceláře KPMG Legal. Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy, studoval též technické obory, účetnictví a management. Ve volném čase se věnuje pilotování letadel a bojovým sportům.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru