Celý profesní život byl František Hlaváč úspěšným bankéřem, dotáhl to na nejvyšší manažerské posty. Na vrcholu kariéry se ve svých padesáti letech rozhodl opustit post generálního ředitele a začít obchodovat s matracemi. Do té doby jezdil ve voze Audi, byl zván na prestižní společenské události a party, měl k ruce asistentku a samozřejmě plat vrcholového bankéře. A tohle vše se rozhodl opustit.

Ani se nelze divit, že tak neobvyklý krok nedokázali pochopit nejbližší v rodině ani kolegové z branže. "Dcera mi řekla: Tati to nemůžeš udělat, to mám teď říkat, že můj táta prodává matrace? Maminka mě varovala, že mě vždy podporovala v mých rozhodnutích, ale teď že nemůže, protože se udřu. A kolegové bankéři měli jasno, že jsem se zbláznil," líčí Hlaváč reakce svého okolí.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.