Časopis Ekonom, který vydává mediální dům Economia společně například s Hospodářskými novinami, vychází ve čtvrtek v nové podobě.

Výrazně větší prostor chce redakce vždy věnovat hlavnímu tématu, jímž týdeník poutá čtenáře na obálce. Tento týden se dlouhodobě nejčtenější ekonomický týdeník na českém trhu zevrubně věnuje fenoménu Babiš.

Nabídne odpovědi na otázky, jak vicepremiér a majitel Agrofertu funguje, jak působí na lidi, kdo se ho bojí a jakými lidmi se naopak obklopuje.

Kromě toho časopis napříště v každém čísle přinese rozsáhlý rozhovor s "člověkem, který v životě něčeho dosáhl", slibuje šéfredaktor Ekonomu Dalibor Martínek. Nyní padla volba na miliardáře Igora Rattaje.

Vzniklo i několik nových rubrik, mimo jiné Glosář řízného novináře Ivana Breziny nebo Deníček známého brněnského aktivisty a politika Matěje Hollana.

V rubrice Paragraf časopis přináší průvodce novinkami v legislativě a daních, žádaný zejména menšími a středními firmami. Svým výkladem budou přispívat i experti z poradenské společnosti PwC.

Nové číslo je již od čtvrtka k dostání na novinových stáncích nebo si jej můžete předplatit na webu Economie.

A jak vypadá první číslo nového Ekonomu?

IMG 0014

Rozhovory s úspěšnými lidmi...

 IMG 0013

... a další rubriky

IMG 0016