Až dosud brali skoro stejně jako třeba zaměstnanci KFC. Teď svitla lidem, kteří pracují pro firmu Starbucks, naděje na přilepšení.
Americký řetězec kaváren, založený v Seattlu, přistoupil v uplynulém roce k největším škrtům ve směnách v historii. Více než dvanáct tisíc jeho zaměstnanců následně podepsalo online petici, v níž se proti politice společnosti bouří.
Žádají hlavně jedno: změnu platových podmínek
Petici sepsal Jamie Prater. Čtyřicetiletý barista Starbucksu z Montcalire v Jižní Kalifornii, který pro firmu pracuje více než devět let.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





