Apple se aktuálně nachází v podobné situaci, v níž byl v posledních dvaceti letech několikrát – analytici zpochybňují, že se mu podaří přijít s novou technologickou, a tedy i byznysovou peckou. iPhone řady šest je prý přežitý, ostatně v posledním čtvrtletí jeho prodeje ve světě znatelně poklesly, a nový model prý zásadní průlom nepřinese. Chytré hodinky se zatím moc nechytly a tržby z iPadů nejsou dostatečné. Tima Cooka, šéfa nejhodnotnější firmy světa, ale hlasy, že podnik je moc závislý na telefonech, nechávají klidným. Příští středu to bude pět let, co převzal po Stevu Jobsovi vedení Applu, a pochybovačům nyní vzkázal - jste příliš krátkozrací, musíte se na vše dívat z většího nadhledu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








