Intenzivnímu vlivu a rozvoji nových technologií, využívání internetu v podnikání a novým způsobům komunikace se nejde vyhnout. Inovace zjednodušují procesy a šetří firmám náklady. Pro podnikatele, kteří chtějí firmy modernizovat a inspirovat se nejnovějšími technologickými novinkami a jinými "vychytávkami" z oblasti chytrého podnikání, pořádá sdružení CzechInno akci s názvem Smart Bussiness Festival 2016. 

Hlavním cílem druhého ročníku festivalu je nabídnout potenciálním, začínajícím i zavedeným podnikatelům širokou škálu nástrojů, kterých mohou využít pro zefektivnění svého podnikání při využití technologických, sociálních a ekonomických inovací.

Akce proběhne ve dnech 26. a 27. října v Křižíkových pavilonech na pražském Výstavišti v Holešovicích. Nabídne přednáškovou a expoziční část i organizovanou sérii B2B setkání s tematickým zaměřením na chytrá řešení pro byznys a konkrétní možnosti spolupráce v oblasti takzvaného Průmyslu 4.0 – tedy prvků pokročilé digitalizace, kterými jsou internet věcí, služeb a lidí, 3D tisk, virtuální realita, vzájemně propojené robotické systémy či soustavy senzorů a čidel.

"Kromě informací seskupených kolem osmi programových pilířů jsme přidali i téma roku – kterým je pokročilá digitalizace průmyslu a praktické důsledky čtvrté průmyslové revoluce pro české podnikatele. Průmysl 4.0 na naší akci není nedostižným Yettim, kterého ještě nikdo neviděl, ale naopak reálnou věcí, na kterou si můžete sáhnout," doplňuje předseda sdružení CzechInno David Kratochvíl.

V tematických blocích se účastníci dozvědí, jak hledat efektivní úspory materiálních zdrojů potřebných pro provoz firmy, jak investovat do její budoucnosti, kde nabrat či jak si vychovat zaměstnance pro novou éru, kterých digitálních řešení využít pro zjednodušení firemních procesů a jaké technologie jsou k dispozici pro upgrade firmy v oblasti Průmyslu 4.0.

Nebudou chybět ani informace o nových obchodních modelech, právních a celospolečenských aspektech pokročilé digitalizace a v neposlední řadě o poradenských, logistických a jiných službách, které je možno pro zefektivnění podnikání využít.

Registrovat se na akci můžete zde. Více informací naleznete na webových stránkách festivalu. 

Zbývá vám ještě 0 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se