Emisní skandál, který se na Volkswagen provalil v září roku 2015 ve Spojených státech, přijde koncern draho. Od začátku letošního roku úřadům a zákazníkům v USA převedl v podobě odškodnění skoro devět miliard dolarů. Celková suma těchto nákladů bude v tomto roce ještě vyšší. Podnik odškodnění značně zatíží, i když nadále počítá s velmi dobrým prodejem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








