Původem slovenská developerská skupina HB Reavis se připravuje na svou v pořadí druhou emisi dluhopisů v Praze. Loni v březnu udělala tato realitní společnost svou první emisi v českých korunách v celkovém objemu 1,25 miliardy korun. V té době se jednalo o největší emisi pro celou skupinu HB Reavis, jež od roku 2013 udělala v Polsku, na Slovensku a v Česku dosud 10 tranší dluhopisů v celkovém objemu 250 milionů eur (v přepočtu 6,5 miliardy korun).

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se
Přehled realitních fondů v Česku