Hospodářské noviny vás společně s LOLO.ZONE. zvou na setkání s Ondřejem Krátkým, šéfem a spoluzakladatelem populární aplikace na objednávání taxi Liftago. Hospodářské noviny a LOLO.ZONE tak pokračují v další ze série on-line konferencí se zajímavými osobnostmi tuzemské byznysové scény.

Ondřej Krátký vám bude k dispozici ve středu 23. května od 13:00 do 16:00 hodiny a můžete přímo od něj získat rady pro rozjezd vlastního startupu a také zkušenosti od člověka, který opustil slibně se rozbíhající kariéru v korporaci a vydal se vlastní cestou.

Na tu se vydal v roce 2012, kdy společně s Martinem Hausenblasem a Jurajem Atlasem založili Liftago. To je dnes jednou z nejlépe hodnocených taxi aplikací, kterou používá přes čtvrt milionu lidí a téměř tisícovka firem. Na postu šéfa vystřídal Juraje Atlase v listopadu loňského roku.

On-line konference se skládá ze tří částí. Nejprve bude mít Ondřej Krátký rozhovor s šéfredaktorem iHNed.cz Milošem Čermákem. V druhé části proběhne moderovaná veřejná diskuse s odpověďmi na vybrané otázky účastníků konference. Ve třetí části bude prostor na sérii soukromých rozhovorů účastníků s Ondřejem Krátkým.

Podrobnosti pro účast na on-line konferenci a jejích jednotlivých částech najdete na stránce:

https://lead.lolo.zone/event/ceo-liftaga-ondrej-kratky