Karolína Topolová doufá, že letos se její firmě podaří překonat v počtu prodejů aut hranici 100 tisíc vozů. Loni se v síti autobazarů AAA, kterým se familiérně říká áčka - ostatně i sami lidé v této firmě se tak sami rádi nazývají – prodalo 83 tisíc aut a šlo o rekordní číslo za posledních 10 let (ve videu Topolová referuje o čísle 85 tisíc, šlo o odhad ve chvíli natáčení, kdy ještě nebyly známy konečné prodeje za rok 2018 – pozn. red.).

TOP ženy Česka 2018

Výherkyně budou představeny také v exkluzivním magazínu Hospodářských novin, který vychází 22. 1. 2019. K dostání bude v e-shopu.

Možná i proto při našem nohejbalovém dostaveníčku v tělocvičně v Kněževsi u pražské Ruzyně vypadala spokojeně. Na pomoc si přizvala svého kolegu Josefa Borovce. A tak i my jsme museli sáhnout po posile. Za skvělou hru děkujeme reprezentantce ČR v nohejbalu a hráčce klubu TJ Slavoj Český Brod Veronice Tymichové.

Dobrým číslům áček pomohla paradoxně také situace kolem naftových motorů po kauze Dieselgate, týkající se zkreslování údajů o emisích u vozů této německé značky, a následný tlak řady zemí, především Německa, v jejich regulaci. Dieselové motory oproti jiným pohonům bývají různě znevýhodňovány. V Česku zatím takové regulace tolik patrné nejsou a právě z Německa a dalších zemí hlavně západní Evropy je sem za relativně nižší ceny mnoho dieselů dováženo.

I proto v "áčkách" vzrostl zájem o diesely loni meziročně o 8,5 procenta, dále ale vedla auta s benzinovým pohonem, kterých se prodalo 51 procent.

Zbývá vám ještě 60 % článku

Co se dočtete dál

  • Dále se v textu dočtete:
  • Co je podle Karolíny Topolové nejtěžší část práce zaměstnanců autobazarů?
  • Na co se bude firma v budoucnu orientovat?
  • Jak Topolová popisuje a hodnotí vzestup ve své kariéře?
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se