Koncem dubna vyprší takzvané moratorium, soudní plomba, která ztrátovému a zadluženému e-shopu s módou Zoot.cz chránila jeho aktiva před nároky věřitelů. Zootu to dovolovalo dále podnikat a prodávat svým zákazníkům a také to firmě dalo jistý čas na přípravu řešení krize.

Management největšího tuzemského internetového obchodu s oblečením, který je od ledna v insolvenci, teď po třech měsících příprav musí za věřiteli a následně k soudu přijít s nabídkou, jak jejich pohledávky uspokojí, respektive spíše neuspokojí. Celkem Zoot dluží přes 700 milionů korun. HN se detailně seznámily s návrhem reorganizačního plánu v této kauze. 

Zbývá vám ještě 80 % článku

Co se dočtete dál

  • Jaké jsou aktuální výsledky Zootu a bude reorganizace firmy pokračovat, nebo firma skončí v konkurzu?
  • Kolik Zoot svým věřitelům dluží?
  • A jakou roli v celém procesu sehrává investiční skupina Natland?
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se