Tradiční zemědělský veletrh v Českých Budějovicích je v plném proudu. Svůj pomyslný vrchol už má ale Země živitelka za sebou. Byl jím sobotní průvod, který zahájil takzvané Národní dožínky. Byly v něm kromě mažoretek, jezdkyň na koních a sokolníků také přední státní činitelé. Vedle ministra zemědělství Miroslava Tomana (ČSSD) se zúčastnili též premiér Andrej Babiš (ANO) a regionální politici.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






