Tradiční zemědělský veletrh v Českých Budějovicích je v plném proudu. Svůj pomyslný vrchol už má ale Země živitelka za sebou. Byl jím sobotní průvod, který zahájil takzvané Národní dožínky. Byly v něm kromě mažoretek, jezdkyň na koních a sokolníků také přední státní činitelé. Vedle ministra zemědělství Miroslava Tomana (ČSSD) se zúčastnili též premiér Andrej Babiš (ANO) a regionální politici.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se