Zkrachovalá lounská vagonka Legios bude mít nové majitele. Ve výběrovém řízení, které proběhlo na konci minulého roku, se o ni zajímalo celkem pět firem, nabídku podaly tři z nich. Nejvíce byli nakonec ochotni zaplatit bratři Peter a Rudolf Šuškové, majitelé železniční skupiny Rail Invest. S informací jako první přišel server motejlekskocdopole.com, pro HN ji potvrdily dva další zdroje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




