Zkrachovalá lounská vagonka Legios bude mít nové majitele. Ve výběrovém řízení, které proběhlo na konci minulého roku, se o ni zajímalo celkem pět firem, nabídku podaly tři z nich. Nejvíce byli nakonec ochotni zaplatit bratři Peter a Rudolf Šuškové, majitelé železniční skupiny Rail Invest. S informací jako první přišel server motejlekskocdopole.com, pro HN ji potvrdily dva další zdroje.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se