Rádi byste si založili e-shop, ale nevíte, jak do toho? Potřebujete rozhýbat marketing a sociální sítě? Jste se svou firmou na křižovatce a nevíte, kterým směrem se vydat? Obraťte se na nás, společně na něco přijdeme. Právě kvůli tomu jsme pro vás spustili Anděle HN.

Staré přísloví totiž říká, že kdo se nezeptá, nic se nedozví. A kdy jindy se ptát, než v tak neklidných dobách, jaké právě prožíváme. Vašim otázkám a prosbám o radu je připravený se věnovat špičkový tým podnikatelek a podnikatelů. Takže neváhejte, chopte se příležitosti a pište.

Kdo je tu pro vás? Zdeněk Cendra, jeden z nejúspěšnějších internetových podnikatelů nové generace, Igor Fait, zkušený průmyslník a mecenáš z Brna, Kamil Vacek, matador telekomunikačního byznysu a majitel největšího distributora mobilů ve střední a východní Evropě, Filip Molčan, programátor a průkopník sociálního podnikání, Andrea Ferancová Bartoňová, bývalá spolumajitelka Wood & Co. a investorka, Hana Krausová, šéfka populární platformy pro vyhledávání stylové dovolené Amazing Places, Oldřich Sahajdák, šéfkuchař michelinské restaurace, známý muzikant a influencer Ben Cristovao nebo Jiří Hlavenka, který stál u zrodu prvních e-shopů nebo vyhledávače letenek Kiwi.com.

Tím to ale nekončí, dále jsou pro vás nachystáni Martin Rozhoň, zakladatel rodiny e-shopů Vivantis.cz, Lenka Kučerová, šéfka iniciativy prg.ai, Libor Winkler z finanční skupiny RSJ, jedna z nejúspěšnějších českých start-upistek Květa Vostrá, majitel přepravní firmy Bohemia Cargo Jan Kučera a brněnský barový mág Jan Vlachynský.

Jak to bude fungovat? Promyslete si, s čím potřebujete poradit a zformulujte svůj dotaz. Nevadí, že bude delší, hlavně ať je z něj patrné, co vás zajímá, v jakém oboru podnikáte nebo chcete podnikat. Když přidáte nějaká čísla a detaily, vůbec nic se nestane. Naopak.

Projděte si seznam našich Andělů a promyslete si, s kým z nich byste se nejraději spojili. Pak už jen vyplňte jednoduchý formulář s dotazem a je hotovo.

Naši Andělé se vám ozvou. Možná e-mailem, možná telefonem, možná přes videokonferenci. Ale určitě se ozvou a poradí, dají konzultaci zdarma, pomohou. Jen jim i nám dejte čas, může to pár dní trvat.

AKTUALIZACE: Projekt Andělé HN k 31.3.2021 končí.

Andělé HN