Francouzská restaurace Art Nouveau, která přes 20 let sídlila v pražském Obecním domě, ukončila provoz. Podnik neustál situaci kolem pandemie koronaviru. V jejím začátku Česko uzavřelo hranice, příliv zahraničních návštěvníků do země tím ustal, což podnik závislý na turistech ochromilo. Vaz mu zlomilo také vládní nařízení o povinném uzavření restaurací platné od půlky března, které sloužilo jako prevence dalšího šíření viru.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









