Koronavirová pandemie výrazně proměnila charakter a organizaci práce u lidí zaměstnaných v kancelářích. Téměř polovina firem už přešla na hybridní model fungování. Vyplývá to z průzkumu společnosti CBRE mezi pronajímateli kancelářských prostor ve střední a východní Evropě. Jejich zaměstnanci si tak mohou vybrat, zda chtějí pracovat z domova, či z kanceláře. Zároveň tři čtvrtiny z těchto firem hodlají navýšit investice do technologií, které mají podpořit práci na dálku.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se