Koronavirová pandemie výrazně proměnila charakter a organizaci práce u lidí zaměstnaných v kancelářích. Téměř polovina firem už přešla na hybridní model fungování. Vyplývá to z průzkumu společnosti CBRE mezi pronajímateli kancelářských prostor ve střední a východní Evropě. Jejich zaměstnanci si tak mohou vybrat, zda chtějí pracovat z domova, či z kanceláře. Zároveň tři čtvrtiny z těchto firem hodlají navýšit investice do technologií, které mají podpořit práci na dálku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










