Pandemie koronaviru má i některé pozitivní dopady. Firmy během jarního lockdownu zlepšily zákaznický servis a lidé jsou s nimi spokojenější. Pozitivnější hodnocení než loni mají podle průzkumu s názvem V nouzi poznáš společnosti KPMG dvě třetiny značek. Polepšily si zejména restaurace a rychlá občerstvení a firmy z oblasti retailu a logistiky.

"Zásadní změny proběhly ve využití digitálních kanálů, posílila společenská odpovědnost firem a péče o loajalitu zákazníků. Obecně se značky snažily být vstřícnější," vysvětluje důvody zákaznické spokojenosti Tomáš Potměšil z KPMG. 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se