Stěhuju se na Havaj, pracovat budu přes Zoom, mahalo, napsal v pondělí svým zaměstnancům v Oraclu Larry Ellison. Silicon Valley tak přichází o další ze svých ikon. Epicentrum technologického boomu opouští s miliardářem Ellisonem i jeho firma. Ta však podobně jako v létě Elon Musk míří do Texasu. Dlouhodobější exodus technologických firem z Kalifornie zřejmě urychlila i pandemie koronaviru.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se