Stěhuju se na Havaj, pracovat budu přes Zoom, mahalo, napsal v pondělí svým zaměstnancům v Oraclu Larry Ellison. Silicon Valley tak přichází o další ze svých ikon. Epicentrum technologického boomu opouští s miliardářem Ellisonem i jeho firma. Ta však podobně jako v létě Elon Musk míří do Texasu. Dlouhodobější exodus technologických firem z Kalifornie zřejmě urychlila i pandemie koronaviru.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









