Koronavirová pandemie zasáhla do životů všech lidí na světě. Utrpěly navíc i naše peněženky - někde více, někde méně. Ne každý se ale dokáže s výkyvy v příjmech a finanční nejistotou vypořádat tak, aby žil jako v předcovidé éře. Zásadní rozdíly v tomto ohledu potvrzuje i poslední výzkum mezinárodní charitativní organizace Oxfam. Z něj vyplývá, že tisíc nejbohatších lidí se z dopadů pandemie oklepalo během devíti měsíců, chudší části populace to ale může trvat i deset let.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






