Koronavirová pandemie zasáhla do životů všech lidí na světě. Utrpěly navíc i naše peněženky - někde více, někde méně. Ne každý se ale dokáže s výkyvy v příjmech a finanční nejistotou vypořádat tak, aby žil jako v předcovidé éře. Zásadní rozdíly v tomto ohledu potvrzuje i poslední výzkum mezinárodní charitativní organizace Oxfam. Z něj vyplývá, že tisíc nejbohatších lidí se z dopadů pandemie oklepalo během devíti měsíců, chudší části populace to ale může trvat i deset let.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se