Růstu ceny stříbra, která během pátku a pondělí vzrostla téměř o pětinu, zdá se došel dech. Zatímco během pondělí se kurz vyšplhal až nad 30 amerických dolarů za trojskou unci, tedy nejvýše za posledních osm let, v úterý zatím o přibližně osm procent padá. Mezitím se vedou diskuze o tom, co bylo v závěru minulého týdne impulsem, který vzestup ceny odstartoval. Členové fóra na sociální síti Reddit tvrdí, že s růstem ceny stříbra nemají nic společného a že jde o manipulaci ze strany velkých fondů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










