Růstu ceny stříbra, která během pátku a pondělí vzrostla téměř o pětinu, zdá se došel dech. Zatímco během pondělí se kurz vyšplhal až nad 30 amerických dolarů za trojskou unci, tedy nejvýše za posledních osm let, v úterý zatím o přibližně osm procent padá. Mezitím se vedou diskuze o tom, co bylo v závěru minulého týdne impulsem, který vzestup ceny odstartoval. Členové fóra na sociální síti Reddit tvrdí, že s růstem ceny stříbra nemají nic společného a že jde o manipulaci ze strany velkých fondů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se