Vážení čtenáři,

dovolte mi, abych vás upozornil, že ve čtvrtek startujeme volebním speciálem Hospodářských novin sezonu parlamentních voleb 2021. Pod nově vytvořenou záložkou Volby 2021 se budete každý den dozvídat zpravodajství z politiky vztažené k říjnovým volbám, zároveň ve čtvrtečníku vyjde první díl seriálu Martina Bibena o tom, jak budou volit lidé na okraji společnosti dnes a jak na tom byli před třemi lety. Tento seriál najdete až do září každý čtvrtek v našem deníku či na stránkách iHNed.cz.

Chystáme rozbor volebních programů, rozhovory s lídry jednotlivých stran a pokračujeme v předvolebních debatách s Hospodářskou komorou. V posílené rubrice komentářů najdete naše politické a byznysové komentátory Petra Honzejka, Luďka Vainerta, Julii Hrstkovou a Jana Kubitu. Předvolební kroky politiků budou sledovat především naši reportéři Ondřej Leinert a Michaela Ryšavá pod vedením Jany Klímové.

Budu rád, když pro orientaci v předvolebních kampaních budete používat právě naši značku HN.

Jaroslav Mašek

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru