Zákazníci, kteří odebírali elektřinu a plyn od firem ze skupiny Bohemia Energy, se musí připravit na výrazné zvýšení nákladů na energie. Během období, kdy budou odebírat elektřinu a plyn od takzvaného dodavatele poslední instance, si za každý měsíc připlatí stovky až tisíce korun. Vyplývá to z výpočtu Hospodářských novin, které porovnaly ceníky Bohemia Energy a dodavatelů poslední instance ČEZ Prodej a innogy.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se