Napětí v německém koncernu Volkswagen dopadá i na mladoboleslavskou automobilku. Škodovka stále nemá jasno v tom, kolik čipů dostane v příštím roce z koncernu Volkswagen. To podle aktuálního vydání týdeníku Škodovácký odborář komplikuje kolektivní vyjednávání o pracovní době i plánování výroby na příští rok. Předák odborů Jaroslav Povšík tvrdí, že tak rozbouřený Volkswagen ještě nezažil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








