Napětí v německém koncernu Volkswagen dopadá i na mladoboleslavskou automobilku. Škodovka stále nemá jasno v tom, kolik čipů dostane v příštím roce z koncernu Volkswagen. To podle aktuálního vydání týdeníku Škodovácký odborář komplikuje kolektivní vyjednávání o pracovní době i plánování výroby na příští rok. Předák odborů Jaroslav Povšík tvrdí, že tak rozbouřený Volkswagen ještě nezažil.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se