Slunečné čtvrteční dopoledne trávily desítky lidí pod umělým osvětlením sněmovní jednací místnosti. Prostory výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj se zaplnily dokonce natolik, že personál na poslední chvíli musel přidávat židle, aby si lidé měli kam sednout. Následující tři hodiny strávili přítomní debatou, při níž poslanci, ale i zástupci měst a podnikatelé „grilovali“ ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše (Piráti) otázkami na jeho představy o stavebním zákoně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









