Slunečné čtvrteční dopoledne trávily desítky lidí pod umělým osvětlením sněmovní jednací místnosti. Prostory výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj se zaplnily dokonce natolik, že personál na poslední chvíli musel přidávat židle, aby si lidé měli kam sednout. Následující tři hodiny strávili přítomní debatou, při níž poslanci, ale i zástupci měst a podnikatelé „grilovali“ ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše (Piráti) otázkami na jeho představy o stavebním zákoně.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se