Po týdnech čekání zveřejnilo ministerstvo průmyslu konečně další detaily k tomu, jak bude probíhat pomoc domácnostem s extrémně drahými energiemi v rámci tzv. úsporného tarifu. Jak již uniklo na veřejnost dříve, v letošním roce by to mělo být zhruba deset miliard korun, v následujícím okolo 30 miliard. Jednu věc ale návrh usnesení vlády, který se objevil v systému elektronické knihovny legislativního procesu eKlep, nepřinesl: tedy informace, kolik přesně dostane každá domácnost.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









