Brian Chesky se vrací ke kořenům. Opět si k sobě domů pustí hosty, tak jak začínal se svým byznysem Airbnb před 15 lety. Mezitím se z něho díky pronájmu ubytování stal jeden z nejbohatších lidí světa s odhadovaným jměním okolo 7,5 miliardy dolarů – tedy podobně jako má například Karel Komárek, majitel Sazky a těžební společnosti MND.

Zakladatel a výkonný ředitel online služby zprostředkující pronájem ubytování dal na Airbnb pokoj ve svém domě v San Francisku. Nabídku najdete na Airbnb pod názvem „Private room in home hosted by Brian“. Může se tam ubytovat každý, ale má to malý háček – zájem o něj je takový, že už je obsazený až do jara 2023. Mluvčí Airbnb pro web Business Insider potvrdila, že se budou ještě přidávat další termíny.

 

Zbývá vám ještě 40 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Chcete vědět, co se děje v české a světové ekonomice? Co si o aktuálních trendech myslí lidé z byznysu, majitelé firem a jejich šéfové? Každý týden v pátek vám naši top autoři přinášejí výběr toho nejlepšího a pohled z byznysové strany. Odebírejte Byznys newsletter.