Ceny nemovitostí v posledních letech rostly do závratných výšek. Letošní rok ale tento trend zastavil. Propad ekonomiky, inflace, drahé energie a vysoké úrokové sazby způsobily to, že ceny klesají, nebo alespoň stagnují. Co můžeme od realitního trhu nyní čekat? Vyplatí se teď do nemovitostí investovat? Dá se na pádu cen vydělat? 

Tomu i dalším otázkám spojeným s nemovitostmi jsme se v průběhu tohoto roku poctivě věnovali. Nyní vám přinášíme přehled TOP 10 článků, které mezi vámi, čtenáři HN, nejvíce rezonovaly. Připomeňte si je díky naší přehledné grafice. Prolistujte si ji a v případě, že vás některý z textů zaujme, jednoduše jej rozklikněte. A pokud se vám přehled líbí, můžete si projít i TOP 10 článků o investicích a TOP 10 rozhovorů roku 2022, které pro vás rovněž připravil tým HN. Nepřehlédněte ani Zápisky solárníka v kostce.

Přejeme příjemné a inspirativní čtení a úspěšný rok 2023. 

Chcete vědět, co se děje v české a světové ekonomice? Co si o aktuálních trendech myslí lidé z byznysu, majitelé firem a jejich šéfové? Každý týden v pátek vám naši top autoři přinášejí výběr toho nejlepšího a pohled z byznysové strany. Odebírejte Byznys newsletter.