Objednali si balíček, zaplatili a čekají, až jim objednané zboží přijde. To ale několik týdnů leží v depu. Několik tisíc lidí už od začátku září marně čeká na své zásilky kvůli sporu přepravní společnosti Zásilkovna s externím provozovatelem depa v Bílém Kostele na Liberecku. Problémy začaly na konci srpna, kdy Zásilkovna vypověděla provozovateli smlouvu a ukončila s ním spolupráci. Ten podle společnosti následně znemožnil přístup do skladu s balíky.
Co se dočtete dál
- Proč zákazníci už tři týdny čekají na své zásilky.
- Jaký další problém Zásilkovna řeší.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







