Americká média v posledních týdnech upozorňují na dosud nezvyklý trend z tamního pracovního trhu. Firmy začínají odstraňovat střední management, tedy manažery různých oddělení a divizí, kvůli zefektivnění práce, ekonomické nejistotě a technologickému pokroku z poslední doby. Současný trend média označují jako The Great Unbossing a podle nich může mít na pracovištích významné pozitivní i negativní dopady.
Co se dočtete dál
- Co firmy vede k zeštíhlení managementu.
- Proč jsou nejohroženější mileniálové.
- Jaké jsou pozitivní a negativní dopady.
- K čemu to ve firmách povede.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









