Americká média v posledních týdnech upozorňují na dosud nezvyklý trend z tamního pracovního trhu. Firmy začínají odstraňovat střední management, tedy manažery různých oddělení a divizí, kvůli zefektivnění práce, ekonomické nejistotě a technologickému pokroku z poslední doby. Současný trend média označují jako The Great Unbossing a podle nich může mít na pracovištích významné pozitivní i negativní dopady.

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Co firmy vede k zeštíhlení managementu.
  • Proč jsou nejohroženější mileniálové.
  • Jaké jsou pozitivní a negativní dopady.
  • K čemu to ve firmách povede.
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se