Gemmoterapie

Gemmoterapie využívá sílu pupenů, v nich je soustředěna největší síla, genetický potenciál rostliny, tedy nejvyšší koncentrace účinných látek.

Opět krásný příklad, že v každém věku se můžete dát do podnikání, zvlášť pokud vás k tomu okolnosti přivedou. Jarmila Podhorná se dá označit v podnikání za naprostý fenomén. Začala totiž svoji podnikatelskou činnost až v důchodovém věku. Profesí učitelka přírodopisu základní školy se rozhodla začít pěstovat byliny a vyrábět z nich tinktury, masti a oleje a hlavně rozvíjet dosud u nás neznámou oblast gemmoterapii.  

Osudové setkání

Svojí profesí k tomu měla blízko, ale jedním z rozhodujících momentů byla předčasná smrt jejího manžela. Byla a je přesvědčená, že k délce života může významně přispět sama příroda a produkty z ní. Velmi motivující pro ni byla i osobní setkání s našimi nejznámějšími bylinkáři Josefem Zentrichem a Jiřím Jančou, kdy z debat vyplynulo, že velmi prospěšné by bylo vyrábět i u nás gemmoterapeutika kvalitnější než ta z dovozu.  

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.