Intenzivnímu vlivu a rozvoji nových technologií, využívání internetu v podnikání a novým způsobům komunikace se nejde vyhnout. Inovace zjednodušují procesy a šetří firmám náklady. Pro podnikatele, kteří chtějí firmy modernizovat a inspirovat se nejnovějšími technologickými novinkami a jinými "vychytávkami" z oblasti chytrého podnikání, pořádá sdružení CzechInno akci s názvem Smart Bussiness Festival 2016. 

Hlavním cílem druhého ročníku festivalu je nabídnout potenciálním, začínajícím i zavedeným podnikatelům širokou škálu nástrojů, kterých mohou využít pro zefektivnění svého podnikání při využití technologických, sociálních a ekonomických inovací.

Akce proběhne ve dnech 26. a 27. října v Křižíkových pavilonech na pražském Výstavišti v Holešovicích. Nabídne přednáškovou a expoziční část i organizovanou sérii B2B setkání s tematickým zaměřením na chytrá řešení pro byznys a konkrétní možnosti spolupráce v oblasti takzvaného Průmyslu 4.0 – tedy prvků pokročilé digitalizace, kterými jsou internet věcí, služeb a lidí, 3D tisk, virtuální realita, vzájemně propojené robotické systémy či soustavy senzorů a čidel.

"Kromě informací seskupených kolem osmi programových pilířů jsme přidali i téma roku – kterým je pokročilá digitalizace průmyslu a praktické důsledky čtvrté průmyslové revoluce pro české podnikatele. Průmysl 4.0 na naší akci není nedostižným Yettim, kterého ještě nikdo neviděl, ale naopak reálnou věcí, na kterou si můžete sáhnout," doplňuje předseda sdružení CzechInno David Kratochvíl.

V tematických blocích se účastníci dozvědí, jak hledat efektivní úspory materiálních zdrojů potřebných pro provoz firmy, jak investovat do její budoucnosti, kde nabrat či jak si vychovat zaměstnance pro novou éru, kterých digitálních řešení využít pro zjednodušení firemních procesů a jaké technologie jsou k dispozici pro upgrade firmy v oblasti Průmyslu 4.0.

Nebudou chybět ani informace o nových obchodních modelech, právních a celospolečenských aspektech pokročilé digitalizace a v neposlední řadě o poradenských, logistických a jiných službách, které je možno pro zefektivnění podnikání využít.

Registrovat se na akci můžete zde. Více informací naleznete na webových stránkách festivalu. 

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 0 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.