Automobilka Škoda v tichosti poupravila své nové logo. Chce, aby budilo "výraznější vizuální dojem" a bylo možno jej použít i na "tmavém pozadí".

Barvy loga i okřídlený šíp zůstávají stejné, změn si lze všimnout na výraznějším orámování šípu, kruh okolo loga bude světlejší. Informoval o tom server novinky.cz.

Škoda o podobě nového loga mimo automobilku prakticky vůbec nehovořila, například tiskové oddělení automobilky ke změně nepřipravilo žádnou zprávu.

 

Nové logo se na oficiálních materiálech objevilo 1. července, od 15. července se používá i v reklamách. Na automobilech se nové logo objeví od roku 2012.

 

Upravené logo vychází z nové podoby, které automobilka představila v březnu na autosalonu v Ženevě. 

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru