S hrozbou zvýšené sazby DPH a tím pádem prodražení nového bydlení si před několika lety pořídilo byt v novostavbě nebo nový rodinný dům mnoho lidí. Ne pro všechny se však vidina dobře investovaných peněz a komfortního bydlení stala realitou.

Klienti developerských firem se museli vyrovnat nejen s nepromyšleným architektonickým řešením, ale i s nekvalitně provedenými stavebními pracemi a faktem, že stavaři šetří na materiálech.

Klienti renomovaných i malých firem se setkávají s neochotou dodavatelů reklamace řešit, po vypršení záruky jim nevycházejí vstříc ani zástupci společenství vlastníků bytů, ačkoli špatné řemeslné zpracování jednoho bytu může mít vliv i na ostatní uživatele bytovek. Obyvatelé následujících bytů a domů mají jedno společné – nemovitosti, které v posledních pár letech začali užívat, byly nekvalitně zpracované. Jedněm zatéká do bytu nebo rodinného domu střechou, druhým pro změnu zespodu.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.